Ring vårt journummer vid akuta problem 040-407500

Kontakt

Nedan finner ni våra kontaktuppgifter

Experterna inom avfuktning finner ni hos:
BM Fuktteknik AB
Industrigatan 13
233 51 Svedala
040-40 75 00
info@fuktteknik.com
www.fuktteknik.com

BM Fuktteknik AB

Jourtelefon

040-607 75 25
040-40 75 00

Administration

Susanne Svensson
Växel: 040-40 75 00
susanne@fuktteknik.com

VD

Mikael Wolf
mikael@fuktteknik.com

Arbetsledare

Fredrik Otterström
RBK-auktoriserad
Direkt: 040-607 75 02
fredrik@fuktteknik.com

Tekniker

Anders Nordin
040-607 75 06
andersn@fuktteknik.com

Tekniker

Dalibor Srejic
040-607 75 03
dalibor@fuktteknik.com

Tekniker

Ola Olsson
040-607 75 08
ola@fuktteknik.com

Tekniker

Bengt Sjöberg
040-607 75 05
bengt@fuktteknik.com

Tekniker

Daniel Lövgren
040-607 75 04
daniel@fuktteknik.com

Tekniker

Lonny Persson
040-607 75 10
lonny@fuktteknik.com

Tekniker

Thomas Andersson
040-607 75 11
thomas@fuktteknik.com

Lageransvarig

Anders Nordblad
040-607 75 14
anders.nordblad@fuktteknik.com

Information gällande nya dataskyddsförordningen

Den 25 maj 2018 kommer den nya dataskyddsförordningen även kallad GDPR – General Data Protection Regulation ersätta den svenska personuppgiftslagen.

BM Fuktteknik behandlar alla personuppgifter enligt GDPR.

Vid frågor kontakta info@fukteknik.com

Kontaktformulär

1 + 7 =